Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим з петельним ворсом на повстяній основі.
🧼 Практичність
-
висота ворсу — 3 мм
-
легко чиститься
-
не затоптується
🏠 Призначення
коридор • передпокій • кухня • спальня • вітальня • дитячий • кабінет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinarsu |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліамід, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Основа килима | Поліпропілен, Поліамід |
| Довжина килима | 100 см |
| Ширина килима | 150 см |
| Товщина килима | 5 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| дизайн | З малюнком |
| розміри | 1.5х1.0 м |
| Форма | Прямокутна |
| Основний колір | Коричневий |
| Матеріал | Синтетичне волокно |
| Вид | Килими |
| Особливості | З низьким ворсом |






